Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

Hi-Level HLV-PC12800-8G 8 GB 1600 MT Fiyatları

HI-LEVEL 8G 1600 MHz DDR3 1.35V CL11 UDIMM RAM

Satıcı: incehesap

1.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 1619
Hi-Level 8GB (1x8GB) DDR3 1600MHz Kutulu Ram (HLV-PC12800D3-8G-K) 1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1499.00
Hi-Level 8GB 1600MHz DDR3 HLV-PC12800-8G Pc Ram

Satıcı: incehesap

1.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1559.00
Hi-Level HLV-PC12800-8G 1600 MHz 8 GB DDR3 CL11 PC Ram

Satıcı: incehesap

1.565,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1565.10
Hı-Level 8Gb 1600Mhz Ddr3 Kutulu Pc Ram Hlv-Pc12800d3-8G Masaüstü Ram Bellek

Satıcı: Ofisgruptedarik

1.570,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 1570.80
8GB KUTULU DDR3 1600Mhz HLV-PC12800D3-8G HI-LEVEL

Satıcı: incehesap | 15 yorum

1.626,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1626.57
Hi-Level 8GB 1600MHz DDR3 Ram (HLV-PC12800D3-8G) Oyun ve Tasarım Uyumlu Yüksek Performans

Satıcı: OFISGRUP | 1 yorum

1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1690.00
Hi-Level Hlv-Pc12800d3-8G 8Gb Ddr3 1600Mhz Cl11 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.710,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 1710.10
Hi-Level HLV-PC12800D3-8G 8GB DDR3 1600MHz CL11 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.719,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1719.29
Hi-Level HLV-PC12800-8G 1600 MHz 8 GB DDR3 CL11 PC Ram

Satıcı: ramazanmutlu

1.758,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1758.68
Hi-Level 8GB 1600MHz DDR3 HLV-PC12800-8G Pc Ram

Satıcı: ramazanmutlu

1.775,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 1775.96
HI-LEVEL 8GB DDR3 1600MHZ PC RAM VALUE HLV-PC12800D3/8G 16chipli

Satıcı: onlinealisverisyap

1.811,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 1811.30
HI-LEVEL 8GB DDR3 1600MHz (KUTULU) HLV-PC12800-8G

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.832,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 1832.33
HI-LEVEL 8GB DDR3 1600MHz (KUTULU) HLV-PC12800-8G

Satıcı: onlinealisverisyap

1.943,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 1943.72
Hi-Level Hı-level Ddr3 8gb 1600mhz Value Hlv-pc12800d3/8g Pc Ram 240pin 16chipli (pc3-12800)

Satıcı: Core Bilgisayar

2.497,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 2497.60

Hi-Level HLV-PC12800-8G 8 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

Hi-Level HLV-PC12800-8G 8 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Hi-Level HLV-PC12800-8G 8 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.