Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
15

Hi-Level HLV-PC17066D4-8G 8 GB 2133 MT Fiyatları

Hi-Level 8 Gb Hlv-Pc17066d4-8G Ddr4 Pc Ram 2133Mhz Kutulu

Satıcı: DONANIMPARK

2.477,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2477.80
Hi-Level 8Gb 2133Mhz Ddr4 Ram Hlv-Pc17066d4-8G Pc Ram

Satıcı: Ofisgruptedarik

3.167,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3167.80
Hi-Level HLV-PC17066D4/8G 2133 MHz 8 GB DDR4 PC Ram

Satıcı: TeknooCenter

3.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 3312.00
Hi-Level 8 GB DDR4 2133 MHz RAM HLV-PC17066D4-8G Yüksek Performans ve Düşük Gecikme

Satıcı: OFISGRUP | 2 yorum

3.388,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3388.00
Hi-Level 8GB 2133MHz DDR4 Ram HLV-PC17066D4-8G Pc Ram

Satıcı: OFISGRUP | 50 yorum

3.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3488.00
Hi-Level HLV-PC17066D4-8G 8GB (1x8GB) DDR4 2133MHz Ram 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3499.00
Hi-Level 8 GB DDR4 RAM, 2133 MHz, Masaüstü Bilgisayar Bellek

Satıcı: LowellTeknoloji

3.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

7 3579
HI-LEVEL 8GB DDR4 2133MHZ PC RAM VALUE HLV-PC17066D4/8G

Satıcı: onlinealisverisyap

3.577,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3577.12
Hi-Level HLV-PC17066D4/8G 2133 MHz 8 GB DDR4 PC Ram

Satıcı: ramazanmutlu

3.583,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 3583.11
Hi-Level 8GB 2133MHz DDR4 Ram HLV-PC17066D4-8G Pc Ram

Satıcı: ramazanmutlu

3.599,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 3599.49
Hi-Level 8GB 2133MHz DDR4 Ram HLV-PC17066D4-8G Pc Ram

Satıcı: incehesap

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 3649.00
8Gb Kutulu Ddr4 2133Mhz Hlv-Pc17066D4-8G Hi-Level

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.698,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 3708.25
HI-LEVEL 8GB DDR4 2133MHz KUTULU HLV-PC17066D4-8G

Satıcı: onlinealisverisyap

3.845,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 3845.53
HI-LEVEL 8GB DDR4 2133MHz KUTULU HLV-PC17066D4-8G

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.888,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 3888.74
Hi-Level 8GB KUTULU DDR4 2133Mhz HLV--8G

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 3999.00
Hi-Level 8GB KUTULU DDR4 2133Mhz HLV--8G

Satıcı: Core Bilgisayar

5.010,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 5010.53

Hi-Level HLV-PC17066D4-8G 8 GB 2133 MT Fiyat Geçmişi

Hi-Level HLV-PC17066D4-8G 8 GB 2133 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil

Hi-Level HLV-PC17066D4-8G 8 GB 2133 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.