Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
17

Hi-Level HLV-SOPC19200D4-16G 16 GB 2400 MT Fiyatları

Hi-Level 16 GB DDR4 SO-DIMM RAM, 2400 MHz, Laptop/Dizüstü Bilgisayar Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

5.599,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 5609.6
Hi-Level HLV-SOPC19200D4/16G 16 GB DDR4 2400 MHz Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

5.512,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5512.25
Hi-Level 16Gb 2400Mhz Ddr4 Sopc19200D4-16G Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

5.527,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5527.68
HI-LEVEL 16GB DDR4 2400MHZ CL17 NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC19200D4/16G

Satıcı: onlinealisverisyap

5.574,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5574.14
Hi-Level HLV-SOPC19200D4/16G 16 GB DDR4 2400 MHz Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

5.607,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 5607.74
Hı-Level 16Gb Ddr4 2400Mhz Cl17 Notebook Ram Value Hlv-Sopc19200d4/16G

Satıcı: onlinealisverisyap

5.651,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 5651.50
Hı-Level 16Gb Ddr4 2400Mhz Cl17 Notebook Ram Value Hlv-Sopc19200d4/16G

Satıcı: kasvabilişim

5.673,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 5673.00
Hi-Level 16Gb 2400Mhz Ddr4 Sopc19200D4-16G Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

5.739,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5739.60
Hi-Level 16GB DDR4 2400MHz 1.2V Notebook Ram - HLV-SOPC19200D4/16G 6.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6039.00
Hi-Level 16Gb 2400Mhz Ddr4 Sopc19200D4-16G Notebook Ram

Satıcı: ZmTeknoloji | 8 yorum

6.116,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 6116.55
16GB DDR4 2400Mhz SODIMM 1.2V HLV-SOPC19200D4/16G HI-LEVEL

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.129,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 6129.43
Hı-Level Hlv-Sopc19200D4/16G 16Gb (Tek Parça) Ddr4 2400Mhz Notebook Bellek

Satıcı: Arslan Bilgisayar

6.599,07 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6609.07
Hi-Level Hı-Level 16GB 2400MHZ Ddr4 HLV-SOPC19200D4-16G Notebook Ram

Satıcı: metaverse bilişim

7.203,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 7203.00
HI-LEVEL 16GB DDR4 2400MHZ CL17 NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC19200D4/16G

Satıcı: Hızlı Stok

7.864,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 7864.98

Hi-Level HLV-SOPC19200D4-16G 16 GB 2400 MT Fiyat Geçmişi

Hi-Level HLV-SOPC19200D4-16G 16 GB 2400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Hi-Level HLV-SOPC19200D4-16G 16 GB 2400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.