Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
19

Hi-Level HLV-SOPC21300D4/8G 8 GB 2666 MT Fiyatları

8GB HI-LEVEL DDR4 2666Mhz SODIMM Ram Kapasitesi ile Oyun ve Tasarım Uyumlu Bellek Çözümü HLV-SOP21300D4/8G

Satıcı: OFISGRUP | 17 yorum

3.082,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3082.00
HI-LEVEL 8GB DDR4 2666MHZ NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC21300D4/8G

Satıcı: onlinealisverisyap

3.463,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3463.01
Hi-Level HLV-SOPC21300D4/8G 8 GB 2666 MHz DDR4 Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

3.472,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3472.86
Hi-Level HLV-SOPC21300D4/8G 8 GB 2666 MHz DDR4 Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

3.482,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3482.80
HI-LEVEL 8GB 2666MHz DDR4 1.2V CL19 SODIMM RAM

Satıcı: LowellTeknoloji

3.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 3499
Hi-Level 8GB DDR4 2666Mhz Ram HLV-SOPC21300D4-8G Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

3.489,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 3489.29
Hı-Level 8Gb Ddr4 2666Mhz Notebook Ram Value Hlv-Sopc21300d4/8G

Satıcı: onlinealisverisyap

3.510,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3510.40
Hi-Level 8GB DDR4 2666 MHz Ram (Bellek) - HLV-SOP21300D4-8G 3.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3529.00
Hı-Level 8Gb Ddr4 2666Mhz Notebook Ram Value Hlv-Sopc21300d4/8G

Satıcı: ZmTeknoloji

3.536,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3536.50
Hi-Level HLV-SOPC21300D4/8G 8GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.549,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3549.29
Hı-Level Ntb 8gb 2666MHZ Ddr4 HLV-SOPC21300D4/8G

Satıcı: OFISGRUP

3.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 3555.00
Hi-Level 8GB DDR4 2666Mhz Ram HLV-SOPC21300D4-8G Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

3.567,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 3567.80
Hi-Level 8GB DDR4 2666Mhz Ram HLV-SOPC21300D4-8G Notebook Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.791,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 3791.73
HI-LEVEL HLV-SOPC21300D4/8G 8GB DDR4 2666Mhz Notebook Bellek

Satıcı: Hızlı Stok

4.743,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

14 4743.19

Hi-Level HLV-SOPC21300D4/8G 8 GB 2666 MT Fiyat Geçmişi

Hi-Level HLV-SOPC21300D4/8G 8 GB 2666 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları HLV-SOP21300D4-8G HLV-SOPC21300D4/8G

Hi-Level HLV-SOPC21300D4/8G 8 GB 2666 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.