Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Hi-Level HLV-SOPC25600D4/8G 8 GB 3200 MT Fiyatları

8GB DDR4 3200Mhz CL22 SODIMM 1.2V HLV-SOPC25600D4/8G HI-LEVEL

Satıcı: SanalSiparişim | 11 yorum

2.976,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2976.00
HI-LEVEL 8GB 3200MHz DDR4 1.2V CL22 SODIMM RAM

Satıcı: Techburada

3.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 3429
Hi-Level HLV-SOPC25600D4/8G 8 GB DDR4 3200 MHz Notebook Ram

Satıcı: Netsiparis

3.667,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3667.58
HI-LEVEL 8GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC25600D4/8G

Satıcı: Ptd Bilişim

3.693,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 3693.64
Hi-Level HLV-SOPC25600D4/8G 8 GB DDR4 3200 MHz Notebook Ram

Satıcı: kuralay

3.708,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 3708.52
HI-LEVEL 8GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC25600D4/8G

Satıcı: netsipariş

3.742,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3742.10
8 Gb Ddr4 3200Mhz Hi-Level 1.2V Sodımm Hlv-Sopc25600D4/8G

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.698,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 3708.25
Hi-Level HLV-SOPC25600D4/8G 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL22 Notebook Ram (Bellek) 3.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3759.00
8 Gb Ddr4 3200Mhz Hi-Level 1.2V Sodımm Hlv-Sopc25600d4/8G

Satıcı: Netsiparis

3.763,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3763.30
Hı-Level 8Gb Ddr4 3200Mhz Notebook Ram Value Hlv-Sopc25600d4/8G

Satıcı: onlinealisverisyap

3.799,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3799.80
HI-LEVEL 8GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC25600D4/8G

Satıcı: ZmTeknoloji

3.770,83 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 3780.83
salesalbutik 8GB DDR4 3200Mhz CL22 SODIMM 1.2V HLV-SOPC25600D4/8G HI-LEVEL

Satıcı: kuralay

3.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3945.00
Hi-level 8GB 3200Mhz DDR4 RAM HLV-SOPC25600D4-8G Notebook Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.082,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 4082.73
salesalbutik 8GB DDR4 3200Mhz CL22 SODIMM 1.2V HLV-SOPC25600D4/8G HI-LEVEL

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 4189.00
HI-LEVEL 8GB DDR4 3200Mhz Notebook Ram HLV-SOPC25600D4/8G (1.2V)

Satıcı: MAESKO

4.913,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 4913.70
Hi-Level 8gb 3200MHZ Ddr4 1.2V Sodimm [HLV-SOPC25600D4/8G]

Satıcı: Core Bilgisayar

5.016,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 5016.82

Hi-Level HLV-SOPC25600D4/8G 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Hi-Level HLV-SOPC25600D4/8G 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Hi-Level HLV-SOPC25600D4/8G 8 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.