Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
1.852,20 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1862.2 Hi-Level HLV-SOPC44800D5-16G 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz CL40 RAM (Bellek) 1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 1899.00 16GB DDR5 5600Mhz SODIMM 1.1 HLV-SOPC44800D5-16GSatıcı: BİLİŞİM PAZARIM
2.142,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2142.14 16GB DDR5 5600Mhz SODIMM 1.1V HLV-SOPC44800D5-16G HI-LEVELSatıcı: onlinealisverisyap
2.163,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 2163.12 Kingston Kıngston HLV-SOPC44800D5 DDR5 5600Mhz SODIMM 1.1 16GB RamSatıcı: Kuantum Sanal
2.165,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2165.73 Acer SOPC44800D5 DDR5 5600 Mhz Sodımm 16 Gb 1.1V Hlv 16 G BellekSatıcı: TOOLSPAZAR
2.275,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 2275.62 16GB Ddr5 5600MHZ Sodımm 1.1V HLV-SOPC44800D5-16G Hı-LevelSatıcı: Harcıalem | 1 yorum
2.304,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 2304.42 Acer SOPC44800D5 DDR5 5600 Mhz Sodımm 16 Gb 1.1V Hlv 16 G BellekSatıcı: Ever4est
2.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
8 2500.00 16GB DDR5 5600Mhz SODIMM 1.1V HLV-SOPC44800D5-16G HI-LEVELSatıcı: Ever4est
2.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 2500.00 Hi-Level 16GB Ddr5 5600MHZ Sodımm 1.1V HLV-SOPC44800D5-16G Hı-LevelSatıcı: İntekzo
2.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 2700.00