Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Hi-Level HLV-SOPC44800D5/32G 32 GB 5600 MT Fiyatları

Hi-Level 32GB Ddr5 5600MHZ Sodımm 1.1V HLV-SOPC44800D5/32G - Yok

Satıcı: ernpazarlama

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 18500.00
Hi-Level 32GB (1x32GB) 5600MHz CL46 DDR5 Notebook Ram (HLV-SOPC44800D5/32G) 18.810,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 18820.3
Hi-Level 32GB (1x32GB) 5600MHz CL46 DDR5 Notebook Ram (HLV-SOPC44800D5/32G) 18.810,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 18820.3
Hi-Level 32GB DDR5 5600MHz SODIMM RAM 1.1V Oyun ve Tasarım Uyumlu RGB Aydınlatmasız HLV-SOPC44800D5/32G - 32GB 5600MHZ

Satıcı: TechnoGet

20.481,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 20481.00
Hı-Level 32GB 5600MHZ Ddr5 CL46 1.1V Sodımm Ram HLV-SOPC44800D5/32G

Satıcı: ramazanmutlu

21.085,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 21085.50
HI-LEVEL 32GB DDR5 5600MHZ NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC44800D5/32G

Satıcı: onlinealisverisyap

21.687,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 21687.00
Hı-Level 32Gb Ddr5 5600Mhz Notebook Ram Value Hlv-Sopc44800d5/32G

Satıcı: ramazanmutlu

21.941,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21941.90
Hı-Level 32Gb Ddr5 5600Mhz Notebook Ram Value Hlv-Sopc44800d5/32G

Satıcı: onlinealisverisyap

21.992,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21992.50
Hı-Level 32GB 5600MHZ Ddr5 CL46 1.1V Sodımm Ram HLV-SOPC44800D5/32G

Satıcı: onlinealisverisyap

22.315,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 22315.76
HI-LEVEL 32GB DDR5 5600MHZ NOTEBOOK RAM VALUE HLV-SOPC44800D5/32G

Satıcı: Hızlı Stok

24.524,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 24524.96
Hı-level 32gb 5600mhz Ddr5 Cl46 1.1v Sodımm Ram Hlv-sopc44800d5/32g

Satıcı: azomik

24.891,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 24891.52
HI-LEVEL 32GB 5600MHz DDR5 1.1V HLV-SOPC44800D5/32G NOTEBOOK RAM

Satıcı: Hızlı Stok

29.849,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 29849.95

Hi-Level HLV-SOPC44800D5/32G 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Hi-Level HLV-SOPC44800D5/32G 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Hi-Level HLV-SOPC44800D5/32G 32 GB 5600 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Hi-Level HLV-SOPC44800D5/32G 32 GB 5600 MT Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kürşat Y**** Profil Resmi

5 yorum

Kürşat Y**** Cl38 yazmışsınız, satıcılarda cl46 yazıyor ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.