Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hiksemi Armor HSC408U32Z2 8G 8 GB DDR4 3200 MHz Ram Satıcı: Uzmanlarpc
4.128,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 4128.76
HIKSEMI ARMOR, HSC408U32Z2, 8GB, DDR4, 3200Mhz, CL22, XMP 2.0, Soğutuculu, Desktop, Gaming RAM (By Hikvision) Satıcı: UZMANLARPC
4.326,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 4326.92
Hıksemı Armor Purple, Hsc408u32z2, 8Gb, Ddr4, 3200Mhz, Cl22, Xmp 2.0, Soğutuculu, Desktop, Gaming Ram
Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ
4.472,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 4472.50
Hikvision Hiksemi ARMOR DDR4 3200MHz 8GB UDIMM MASAÜSTÜ GAMING RAM
Satıcı: Core Bilgisayar
5.412,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 5412.67
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM