Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HIKSEMI ARMOR, HSC416U32Z2, 16GB, DDR4, 3200Mhz, CL22, XMP 2.0, Soğutuculu, Desktop, Gaming RAM (By Hikvision) Satıcı: UZMANLARPC
7.897,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 7897.55
Hıksemı Armor Purple, Hsc416u32z2, 16Gb, Ddr4, 3200Mhz, Cl22, Xmp 2.0, Soğutuculu, Desktop, Gaming Ram
Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ
8.173,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 8173.70
Hıksemı Armor, HSC416U32Z2, 16GB, Ddr4, 3200MHZ, CL22, Xmp 2.0, Soğutuculu, Desktop, Gaming Ram (By Hikvision)
Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK
8.995,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 8995.04
Hiksemi Hikvision Hiksemi ARMOR DDR4 3200MHz 16GB UDIMM MASAÜSTÜ GAMING RAM
Satıcı: Core Bilgisayar
9.838,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 9838.26
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM