Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

Hiksemi Hiker 4 GB 1600 MT Fiyatları

Hiksemi DDR3 1600MHz 4GB, UDIMM

Satıcı: onlinealisverisyap

1.143,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 1153.29
Hiksemi 4gb Ddr3 1600mhz 240pin Pc Ram Hiker

Satıcı: onlinealisverisyap

1.100,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 1100.44
Hiksemi 4gb Ddr3 1600mhz 240pin Pc Ram Hiker

Satıcı: zmteknoloji

1.101,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1101.60
Hıksemı Hıker, Hsc304u16z1, 4Gb, Ddr3, 1600Mhz, 8 Chip, Cl11, Desktop, Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.111,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1111.10
Hıksemı Hıker, Hsc304u16z1, 4Gb, Ddr3, 1600Mhz, 8 Chip, Cl11, Desktop, Ram

Satıcı: ZmTeknoloji

1.112,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1112.40
HIKSEMI HIKER, HSC304U16Z1, 4GB, DDR3, 1600Mhz, 8 Chip, CL11, Desktop, RAM

Satıcı: onlinealisverisyap

1.098,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 1108.19
HIKSEMI HIKER, HSC304U16Z1, 4GB, DDR3, 1600Mhz, 8 Chip, CL11, Desktop, RAM

Satıcı: ZmTeknoloji

1.097,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 1107.63
Hikvision Hiksemi Ddr3 1600MHZ 4gb, Udımm

Satıcı: teknomevo | 1 yorum

1.173,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1173.00
Hıksemı Hıker, HSC304U16Z1, 4gb, Ddr3, 1600MHZ, 8 Chip, CL11, Desktop, Ram (By Hikvision)

Satıcı: teknomevo

1.177,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 1177.00
Hiksemi HIKER, HSC304U16Z1, 4GB, DDR3, 1600Mhz, 8 Chip, CL11, Desktop, RAM

Satıcı: BİLGİNTEKNO

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1700.00

Hiksemi Hiker 4 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

Hiksemi Hiker 4 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 31 mm

Hiksemi Hiker 4 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.