Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Hikvision S1 16 GB 3200 MT Fiyatları

Hikvision HKED4162CAB1G4ZB1 16GB DDR4 3200 MHZ SODIMM Notebook Ram

Satıcı: ASKANDAR

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5599.00
Hikvision 16GB Ddr4 3200MHZ 260PIN 1.2V CL22 Notebook Ram

Satıcı: İzmir Laptop Servisi | 7 yorum

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 6550.00
Hikvision S1 DDR4 3200MHz 16GB SODIMM 260Pin 1.2V CL22 Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

6.904,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 6904.96
Hikvision S1 HKED4162CAB1G4ZB1 16GB 3200MHz DDR4 CL22 Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

7.000,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 7010.58
HIKVISION 16GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAMI S1 HKED4162CAB1G4ZB1

Satıcı: onlinealisverisyap

7.000,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7000.58
Hıkvısıon 16Gb Ddr4 3200Mhz Notebook Ram S1 Hked4162cab1g4zb1

Satıcı: kasvabilişim

7.092,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 7092.10
Hıkvısıon 16Gb Ddr4 3200Mhz Notebook Ramı S1 Hked4162cab1g4zb1

Satıcı: onlinealisverisyap

7.098,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 7098.10
Hikvision S1 DDR4 3200MHz 16GB SODIMM 260Pin 1.2V CL22 Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

7.207,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 7207.04
HİKVİSİON 16GB DDR4 3200MHZ 260PİN 1.2V CL22 NOTEBOOK RAM

Satıcı: onlinealisverisyap

7.532,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 7532.64
HİKVİSİON 16GB DDR4 3200MHZ 260PİN 1.2V CL22 NOTEBOOK RAM

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.700,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 7700.83
Hikvision HKED4162CAB1G4ZB1 16 GB DDR4 3200 MHz SODIMM Ram

Satıcı: azomik

8.042,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 8042.99

Hikvision S1 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Hikvision S1 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 30 mm
• Derinlik 4 mm

Hikvision S1 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.