Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

Kingston Beast 8 GB 3200 MT Fiyatları

Kingston Beast KF432C16BB-8TR DIMM 8GB DDR4 3200MHz CL16 Performans Ram

Satıcı: OFISGRUP | 26 yorum

3.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3095.00
Kingston Beast KF432C16BB-8TR DIMM 8GB DDR4 3200MHz CL16 Performans Ram

Satıcı: notebookyedekparca | 26 yorum

3.095,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 3095.82
Kingston Beast 8GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM-

Satıcı: Cosmony Teknoloji

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3899.00
Kingston Beast KF432C16BB/8TR 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: Harcıalem

5.681,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 5681.86
Kingston Beast KF432C16BB/8TR 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: Netsiparis

5.762,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 5762.24
Kingston Kf432c16bb/8Tr Beast 8Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Netsiparis

5.841,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 5841.80
8GB DDR4 3200Mhz CL16 DIMM KF432C16BB/8TR KINGSTON BEAST SOĞUTUCULU

Satıcı: Ptd Bilişim

5.959,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 5959.75
Kingston Kf432c16bb/8Tr Beast 8Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Kraft Online

5.992,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 5992.90
Kingston Beast 8GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM-

Satıcı: NETSİPARİS

6.302,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6302.40

Kingston Beast 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 8 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston Beast 8 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.