Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston 16Gb 3200Mt/S Ddr4 Cl16 Dımm (Kit Of 2) Beast Black Turkey Kf432c16bbk2/16Tr - Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
5.765,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 5765.10
KINGSTON 16GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) Beast Black Turkey KF432C16BBK2/16TR - RAM
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 11 yorum
6.035,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 6035.00
Kingston Beast KF432C16BBK2/16TR 16GB (2X8GB) Ddr4 3200MHZ CL16 Masaüstü Bellek
Satıcı: DidiarBilgisayar
6.895,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 6895.00
Kıngston Kf432c16bbk2/16Tr Beast Black Dual Ddr4-3200Mhz 16Gb (2X8gb) C16 (16-18-18) 1.35 V Bellek
Satıcı: Inventus Bilgisayar
8.459,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 8459.90
Kingston 16GB(2x8) Beast Black 3200mhz CL16 DDR4 Ram (KF432C16BBK2/16TR)
11.028,00 TL + 69,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
32 dk önce
5 11038
Kingston Beast KF432C16BBK2/16TR DDR4 3200 MHz CL16 PC Ram Satıcı: Harcıalem
11.134,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 11134.45
Kingston Beast KF432C16BBK2/16TR DDR4 3200 MHz CL16 PC Ram Satıcı: Uzmanlarpc
11.310,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
7 11310.46
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM