Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

Kingston Beast 32 GB 3200 MT Fiyatları

Kıngston Kf432c16bbk2/32Tr Beast Black Dual Ddr4-3200Mhz C16 32Gb (2X16gb) (16-20-20) 1.35V Bellek

Satıcı: Inventus Bilgisayar

11.997,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11997.90
KINGSTON 32GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) Beast Black Turkey KF432C16BBK2/32TR - RAM

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 51 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 13999.00
Kingston Beast Black KF432C16BBK2/32TR 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

14.710,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 14710.80
Kıngston Kf432c16bbk2/32Tr Beast Black Dual Ddr4-3200Mhz C16 32Gb (2X16gb) (16-20-20) 1.35V Bellek

Satıcı: Inventus Bilgisayar

16.082,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 16082.00
Kingston KF432C16BBK2/32TR 32 GB (2x16) DDR4 3200Mhz CL16 Beast Bilgisayar Bellek

Satıcı: Ronin_bilgisayar

16.168,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 16168.00
Kingston Beast Black KF432C16BBK2/32TR 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: teknosefa

17.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 17480.00
Kingston Beast 32GB 2X16 3200 D4 KF432C16BBK2/32TR

Satıcı: netsiparis

20.390,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 20390.90
Kingston Beast KF432C16BBK2/32TR 32GB (2x16) DDR4 3200Mhz CL16 Siyah Gaming RAM (Bellek) 21.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21279.00
32GB DDR4 3200Mhz CL16 DIMM KF432C16BBK2/32TR KINGSTON BEAST SOĞUTUCULU

Satıcı: incehesap

22.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 22169.00

Kingston Beast 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.