Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
18

Kingston Beast 32 GB 3600 MT Fiyatları

KINGSTON 32GB 3600MT/s DDR4 CL18 DIMM Beast Black Turkey KF436C18BB/32TR - RAM

Satıcı: notebookyedekparca | 10 yorum

10.694,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 10694.07
Kingston Beast 32GB DDR4 3600MT/s CL18 DIMM Masaüstü Ram - KF436C18BB/32TR

Satıcı: İntros

14.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 14299
32GB DDR4 3600Mhz CL18 DIMM KF436C18BB/32TR KINGSTON BEAST SOĞUTUCULU

Satıcı: İntros

14.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 14289.00
Kingston Beast KF436C18BB/32TR 32 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram

Satıcı: tuvalteknoloji | 15 yorum

14.557,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 14557.23
Kingston Beast KF436C18BB/32TR 32 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram

Satıcı: INTROS

14.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 14599.00
Kıngston 32Gb 3600Mt/S Ddr4 Cl18 Dımm Beast Black Turkey Kf436c18bb/32Tr - Ram

Satıcı: Ofisgruptedarik

16.689,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 16689.80
Kingston Beast KF436C18BB/32TR 32GB (1x32) DDR4 3600Mhz CL18 Siyah Gaming RAM (Bellek) 17.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 17089.00
32GB DDR4 3600Mhz CL18 DIMM KF436C18BB/32TR KINGSTON BEAST SOĞUTUCULU

Satıcı: incehesap

17.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 17799.00
Kingston Beast Kf436c18bb/32Tr 32Gb Ddr4 3600Mhz Cl18 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

18.568,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 18568.20
KINGSTON 32GB DDR4 3600MHZ CL18 PC RAM BEAST KF436C18BB/32TR

Satıcı: onlinealisverisyap

19.462,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 19462.00
Kingston 32GB Beast Black 3600mhz CL18 DDR4 Ram (KF436C18BB/32TR) 19.501,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 19511
KINGSTON BEAST 32GB DDR4 3600MHz CL18 MASAÜSTÜ RAM BELLEK KF436C18BB/32TR

Satıcı: Lowell Teknoloji

19.864,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 19864.63
Kingston KF436C18BB/32TR 32 GB DDR4 3600Mhz CL18 Beast Bilgisayar Bellek

Satıcı: netsiparis

21.243,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 21243.27
Kıngston 32GB Ddr4 3600MHZ CL18 Pc Ram Beast KF436C18BB/32TR

Satıcı: Core Bilgisayar

25.169,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 25169.82

Kingston Beast 32 GB 3600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 32 GB 3600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 32 GB 3600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.