Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast 32 GB 5200 MT Fiyatları

Kingston 32GB(2x16) Beast Black EXPO 5200mhz CL36 DDR5 Ram (KF552C36BBEK2-32TR) 22.640,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 22650
Kingston Beast Black KF552C36BBEK2-32TR 32GB (2x16 GB) 5200 MHz CL36 Intel XMP 3.0 DDR5 Ram

Satıcı: gamerbilisim

23.828,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 23828.00
KINGSTON Beast, KF552C36BBEK2-32TR, 32Gb (2x16GB), 5200Mhz, DDR5, CL36, Desktop Gaming RAM

Satıcı: Gamer Bilişim

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 25000.00
Kingston Beast Black KF552C36BBEK2-32TR 32GB (2x16 GB) 5200 MHz CL36 Intel XMP 3.0 DDR5 Ram

Satıcı: tuvalteknoloji | 3 yorum

25.273,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 25273.72
Kingston Beast Kf552c36bbek2-32Tr 32Gb (2X16gb) Ddr5 5200Mhz Cl36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

25.281,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 25281.50
Kingston Kf552c36bbek2-32Tr 32Gb (2X16) 5200Mhz Beast Expo Cl36 Pc Ddr5 Bellek

Satıcı: Netsiparis

25.791,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 25791.00
Kingston Beast 32GB DDR5 5200MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram Kit (2x16GB) - KF552C36BBEK2/32TR

Satıcı: netsiparis

26.309,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 26319.8
KINGSTON 32GB (2X 16GB) DDR5 5200MHZ CL36 DUAL KIT PC RAM BEAST EXPO KF552C36BBEK2-32TR

Satıcı: onlinealisverisyap

26.466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 26466.00
Kıngston Beast KF552C36BBEK2-32TR 32GB 5200MHz DDR5 Masaustu Ram Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

27.052,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 27052.33
Kingston Beast 32GB DDR5 5200MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram Kit (2x16GB) - KF552C36BBEK2/32TR

Satıcı: LowellTeknoloji

27.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 27169
KINGSTON 32GB 5200MT/s DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2) Beast Black EXPO Turkey KF552C36BBEK2-32TR - RAM

Satıcı: GamerBilişim | 11 yorum

27.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 27500.00
32 GB Ddr5 5200MHZ Kıngston Beast Black Expo 2X16GB CL36 Dımm Dt KF552C36BBEK2/32TR

Satıcı: netsiparis

28.156,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 28156.50
KINGSTON KF552C36BBEK2-32TR 32GB (2x16) DDR5 5200Mhz Beast Expo PC Bellek

Satıcı: Hızlı Stok

31.423,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 31423.61
32 GB DDR5 5200MHZ KINGSTON BEAST BLACK EXPO 2x16GB CL36 DIMM DT KF552C36BBEK2/32TR

Satıcı: ACF Teknoloji

39.170,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 39170.71

Kingston Beast 32 GB 5200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 32 GB 5200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 32 GB 5200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston Beast 32 GB 5200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.