Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast 64 GB 5200 MT Fiyatları

Kingston Beast KF552C36BBEK2-64TR 64 GB (2x32GB) DDR5 5200 MHz CL36 PC Ram

Satıcı: GarajOnline

47.931,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 47931.08
Kingston KF552C36BBEK2/64TR 64 GB (2x32) DDR5 5200Mhz CL36 Beast Bilgisayar Bellek

Satıcı: GarajOnline

48.513,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 48513.05
Kingston Beast KF552C36BBEK2-64TR 64 GB (2x32GB) DDR5 5200 MHz CL36 PC Ram

Satıcı: ebz

49.056,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 49056.23
Kingston Beast 64GB DDR5 5200MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram Kit (2x32GB) - KF552C36BBEK2-64TR

Satıcı: Garaj Online

49.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 49309
KINGSTON 64GB 5200MT/s DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2) Beast Black EXPO Turkey KF552C36BBEK2-64TR - RAM

Satıcı: TuvalTeknoloji | 8 yorum

49.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 49299.00
Kıngston Beast KF552C36BBEK2-64TR 64GB(2X32) DDR5 5200MHz Masaustu Ram Bellek

Satıcı: ramazanmutlu

50.811,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 50811.72
KINGSTON 64GB (2X 32GB) DDR5 5200MHZ CL36 PC RAM BEAST EXPO KF552C36BBEK2-64TR

Satıcı: onlinealisverisyap

52.474,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 52484
Kingston Kf552c36bbek2-64Tr 64Gb 5200Mhz Cl36 Dımm 2X32gb Beast Ddr5 Black Expo Turkey

Satıcı: Netsiparis

52.850,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 52850.90
Kıngston 64Gb (2X 32Gb) Ddr5 5200Mhz Cl36 Pc Ram Beast Expo Kf552c36bbek2-64Tr

Satıcı: onlinealisverisyap

53.061,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 53061.00
Kingston 64GB(2x32) Beast Black EXPO 5200mhz CL36 DDR5 Ram (KF552C36BBEK2-64TR) 53.708,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 53718
Kıngston Beast KF552C36BBEK2-64TR 64GB(2X32) DDR5 5200MHz Masaustu Ram Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

53.987,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 53987.71

Kingston Beast 64 GB 5200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 64 GB 5200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 64 GB 5200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston Beast 64 GB 5200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.