Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast 16 GB 5600 MT Fiyatları

Kingston Beast 16GB DDR5 5600MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram - KF556C36BBE/16TR

Satıcı: CNK7

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 10000
Kingston Beast KF556C36BBE-16TR 16 GB DDR5 5600 MHz CL36 Ram

Satıcı: bnc-teknoloji

10.715,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 10715.06
KINGSTON 16GB 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM Beast Black EXPO Turkey KF556C36BBE-16TR - RAM

Satıcı: Hepsiburada | 64 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 10999.00
Kingston 16GB Beast Black EXPO 5600mhz CL36 DDR5 Ram (KF556C36BBE-16TR) 11.057,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11067
Kingston Fury Beast 16Gb Ddr5 5600Mhz Cl36 Ram Kf556c36bbe-16Tr

Satıcı: CCY Teknoloji

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 11299.00
Kingston Beast KF556C36BBE-16TR 16 GB DDR5 5600 MHz CL36 Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 11499.00
Kingston Fury Beast 16GB 1X16 5600 MHz CL36 DDR5 Pc Ram KF556C36BBE-16TR

Satıcı: Gamer Bilişim

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 12000.00
Kingston Beast Black 16GB 5600MHz CL36 DDR5 Ram (KF556C36BBE-16TR) 11.882,29 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 11892.29
Kingston Beast, KF556C36BBE-16TR, 16Gb, 5600Mhz, DDR5, CL36, Desktop Gaming RAM

Satıcı: Betaplus

12.597,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 12597.16
KINGSTON 16GB 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM Beast Black EXPO Turkey KF556C36BBE-16TR - RAM

Satıcı: GarajOnline

12.796,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 12796.05
Kıngston Beast KF556C36BBE-16TR 16GB DDR5 5600MHz Masaüstü Ram Bellek

Satıcı: Betaplus

13.035,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 13035.84
Kingston Beast 16GB (1x16) DDR5 5600MHz CL36 AMD Expo Sertifikalı Ram-

Satıcı: Garaj Online Elektronik

13.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 13049.00
Kingston Beast Kf556c36bbe/16Tr 16Gb Ddr5 5600Mhz Cl36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.145,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 13145.20
KINGSTON 16GB DDR5 5600MHZ CL36 PC RAM BEAT KF556C36BBE-16TR

Satıcı: onlinealisverisyap

13.562,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 13562.00
Kingston Beast 16GB (1x16) DDR5 5600MHz CL36 AMD Expo Sertifikalı Ram-

Satıcı: Cosmony Teknoloji

13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 13799.00
Kıngston 16GB 5600MT/S Ddr5 CL36 Dımm Beast Black Expo Turkey KF556C36BBE-16TR - Ram - 16 GB

Satıcı: PcKolik | 1 yorum

14.281,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

16 14281.00
16 GB DDR5 5600MHZ KINGSTON BEAST BLACK EXPO CL36 DIMM KF556C36BBE-16TR

Satıcı: ACF Teknoloji

19.308,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

17 19318

Kingston Beast 16 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 16 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 16 GB 5600 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston Beast 16 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.