Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast 32 GB 5600 MT Fiyatları

Kingston Beast Kf556c36bbek2-32Tr 32 Gb (2X16) 5600 Mhz Cl36 Ram

Satıcı: BizdeBul

23.216,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 23216.60
Kıngston Kf556c36bbek2-32Tr Beast Ddr5-5600Mhz 32Gb (2X16gb) Dual C36 (36-38-38) 1.25V Amd Expo Intel Xmp Bellek

Satıcı: Inventus Bilgisayar

23.300,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 23300.20
Kingston Beast KF556C36BBEK2-32TR 32 GB (2x16) 5600 MHz CL36 Ram

Satıcı: bizdebul

23.367,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 23367.08
KINGSTON 32GB 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2) Beast Black EXPO Turkey KF556C36BBEK2-32TR - RAM

Satıcı: Hepsiburada | 13 yorum

23.775,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 23775.17
Kingston KF556C36BBEK2/32TR 32 GB (2x16) DDR5 5600MHz CL36 Beast Bilgisayar Bellek

Satıcı: BizdeBul

24.095,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 24095.04
Kingston Beast KF556C36BBEK2-32TR 32 GB (2x16) 5600 MHz CL36 Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

24.566,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 24566.02
Kingston Beast 32GB DDR5 5600MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram Kit (2x16GB) - KF556C36BBEK2/32TR

Satıcı: netsiparis

25.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 26001
32GB DDR5 5600 Mhz CL36 DIMM KF556C36BBEK2-32TR KINGSTON BEAST SOĞUTUCULU

Satıcı: LowellTeknoloji

26.140,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 26140.46
Kingston 32GB(2x16) Beast Black EXPO 5600mhz CL36 DDR5 Ram (KF556C36BBEK2-32TR) 29.156,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 29166
32GB DDR5 5600 Mhz CL36 DIMM KF556C36BBEK2-32TR KINGSTON BEAST SOĞUTUCULU

Satıcı: Ptd Bilişim

30.514,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 30514.98
Kingston Beast 32GB Ddr5 5600MT/S CL36 Dimm Masaüstü Ram Kit (2X16GB) - KF556C36BBEK2/32TR

Satıcı: Toy Fox

52.182,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 52182.99
Kingston Beast 32Gb Ddr5 5600Mt/S Cl36 Dimm Masaüstü Ram Kit (2X16Gb)-Kf556C36Bbek2/32Tr

Satıcı: Toy Fox

57.980,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 57990

Kingston Beast 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.