Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
30

Kingston Beast 16 GB 6000 MT Fiyatları

Kingston Beast Expo KF560C30BBE-16TR 16 GB DDR5 6000 MHz CL30 PC Ram

Satıcı: ramazanmutlu

13.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 13769.00
Kingston Beast Expo 16GB DDR5 6000MHz CL30 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: ramazanmutlu

13.780,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 13780.37
Kingston Beast Kf560c30bbe/16Tr 16Gb Ddr5 6000Mhz Cl30 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.014,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 14014.70
Kingston Beast Expo KF560C30BBE-16TR 16 GB DDR5 6000 MHz CL30 PC Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

14.059,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 14059.11
KINGSTON 16GB DDR5 6000MHZ CL30 PC RAM BEAST FURY KF560C30BBE-16TR 14.121,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14131
Kıngston 16Gb Ddr5 6000Mhz Cl30 Pc Ram Beast Fury Kf560c30bbe-16Tr

Satıcı: onlinealisverisyap

14.319,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 14319.60
Kingston Beast Expo 16GB DDR5 6000MHz CL30 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

14.532,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 14532.48
Kingston Beast 16GB 6000MT/S Ddr5 CL30 Dımm KF560C30BBE-16TR Masaüstü Ram

Satıcı: PcKolik | 31 yorum

14.589,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 14589.15
Kingston 16GB Beast 6000mhz CL30 DDR5 Expo Ram (KF560C30BBE-16TR) 14.547,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 14557
Kingston Beast KF560C30BBE/16TR 16GB DDR5 6000MHz CL30 Masaüstü Bellek

Satıcı: Teknomerkezim

14.825,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 14825.60
Kingston Beast 16GB 6000MT/S Ddr5 CL30 Dımm KF560C30BBE-16TR Masaüstü Ram

Satıcı: onlinealisverisyap | 31 yorum

14.850,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 14850.30
Kingston Beast KF560C30BBE/16TR 16GB DDR5 6000MHz CL30 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.995,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 14995.23
Kingston Beast KF560C30BBE/16TR 16GB DDR5 6000MHz CL30 Masaüstü Bellek

Satıcı: NETSİPARİS

15.553,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 15553.90
Kıngston Beast, Kf560c30bbe-16tr, 16gb, 6000mhz, Ddr5, Cl30, Desktop Gaming Ram (soğutuculu)

Satıcı: Teknoteg

16.687,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 16697

Kingston Beast 16 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 16 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.4 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 16 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.