Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast 32 GB 6000 MT Fiyatları

Kingston 32GB Beast Black 6000mhz CL36 DDR5 Expo Ram (KF560C36BBE-32TR), KF560C36BBE-32TR 23.372,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 23382.94
Kingston Beast KF560C36BBE-32TR 32GB (1x32) DDR5 6000Mhz CL36 Siyah Gaming RAM (Bellek) 26.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 26079.00
Kingston Beast Expo KF560C36BBE-32TR 32 GB DDR5 6000 MHz CL36 Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

26.284,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 26284.70
Kingston Beast 32GB DDR5 6000MT/s CL36-38 DIMM Masaüstü Ram - KF560C36BBE-32TR

Satıcı: Amazon.com.tr

26.855,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 26865.35
Kingston Beast Expo 32GB DDR5 6000MHz CL36 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: incehesap

27.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 27169.00
Kingston Beast Expo KF560C36BBE-32TR 32 GB DDR5 6000 MHz CL36 Ram

Satıcı: incehesap

27.251,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 27251.10
Kingston Beast Expo Kf560c36bbe-32Tr 32Gb Ddr5 6000Mhz Cl36 Masaüstü Performans

Satıcı: Netsiparis

27.585,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 27585.20
Kingston Beast Expo 32GB DDR5 6000MHz CL36 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: netsipariş

27.627,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 27627.70
Kingston Beast KF560C36BBE/32TR 32GB DDR5 6000MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: incehesap

28.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 28349.00
32Gb Ddr5 Cl36 6000Mhz Dımm Kf560c36bbe-32Tr Kıngston Beast

Satıcı: Dfsbilgisayar

28.369,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 28369.60
Kingston 32GB 6000MT/s DDR5 CL36 DIMM Beast Black EXPO Turkey

Satıcı: QUEENCK | 1 yorum

28.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 28499.05
KINGSTON 32GB DDR5 6000MHZ CL36 PC RAM BEAST KF560C36BBE-32TR 29.783,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 29793
Kingston Beast 32GB DDR5 6000MHz CL36 PC Bellek (KF560C36BBE/32TR)

Satıcı: UZMANLARPC

29.837,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 29837.39
Kingston Beast KF560C36BBE/32TR 32GB DDR5 6000MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: DFS Bilgisayar

30.012,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 30012.00
Kıngston 32GB Ddr5 6000MHZ CL36 Pc Ram Beast KF560C36BBE-32TR

Satıcı: netsiparis

30.100,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 30100.30
Kingston KF560C36BBE/32TR 32 GB DDR5 6000Mhz CL36 Beast Expo Bilgisayar Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

30.389,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

16 30389.13

Kingston Beast 32 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 32 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 32 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.