Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast 64 GB 6000 MT Fiyatları

Kingston 64GB(2x32) Beast 6000mhz CL36 DDR5 Expo Ram (KF560C36BBEK2-64TR) 46.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 47009
Kingston Beast Expo KF560C36BBEK2-64TR 64 GB DDR5 6000 MHz CL36 DIMM PC Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

47.515,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 47515.47
Kingston Beast Expo 64GB (2X32GB) Ddr5 6000MHZ CL36 Dımm KF560C36BBEK2-64TR Masaüstü Pc Ram

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

49.998,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 49998.99
Kingston Beast Black Expo 64 Gb (2X32) 6000 Mhz Cl36 Kf560c36bbek2/64Tr Ddr5 Ram

Satıcı: TEKNOFS

50.221,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 50221.10
Kingston Kf560c36bbek2-64Tr Beast Expo 64Gb Ddr5 6000Mhz Cl36 Dımm Performans Ram Kit (2X32gb)

Satıcı: Netsiparis

57.299,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 57299.60
KINGSTON 64GB DDR5 6000MHZ CL36 DUAL KIT PC RAM BEAST EXPO KF560C36BBEK2-64TR

Satıcı: onlinealisverisyap

57.770,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 57780
KINGSTON 64GB DDR5 6000MHZ CL36 DUAL KIT PC RAM BEAST EXPO KF560C36BBEK2-64TR

Satıcı: ZmTeknoloji

57.851,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 57861
Kingston Beast Expo KF560C36BBEK2-64TR 64 GB DDR5 6000 MHz CL36 DIMM PC Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

57.993,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 57993.82
Kingston Beast Expo 64GB DDR5 6000MHz CL36 DIMM Performans Ram Kit (2x32GB)

Satıcı: Ptd Bilişim

61.113,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 61113.86
Kingston 64 GB DDR5 6000MHZ BEAST BLACK EXPO 2x32GB CL36 DIMM DT KF560C36BBEK2/64TR

Satıcı: NETSİPARİS

61.955,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 61955.80
Kingston Beast Expo 64GB DDR5 6000MHz CL36 DIMM Performans Ram Kit (2x32GB)

Satıcı: DFSBilgisayar

62.266,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 62266.47
Kingston Beast KF560C36BBEK2-64TR 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

64.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 64259.00
Kingston 64 GB Ddr5 6000MHZ Kıngston Beast Black Expo 2X32GB CL36 Dımm Dt KF560C36BBEK2/64TR

Satıcı: Dfs Bilgisayar

64.814,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 64814.26
Kingston 64 GB DDR5 6000MHZ BEAST BLACK EXPO 2x32GB CL36 DIMM DT KF560C36BBEK2/64TR

Satıcı: DFS Bilgisayar

65.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 65580.00
Kingston KF560C36BBEK2/64TR 64 GB (2x32) DDR5 6000Mhz CL36 Beast Expo Bilgisayar Bellek

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

75.830,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

15 75830.14

Kingston Beast 64 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast 64 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

Kingston Beast 64 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.