Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Beast KF564C32BBEK2/32TR 32 GB DDR5 6400 MHz CL32 Ram Satıcı: tuvalteknoloji
29.317,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 29317.67
Kingston Beast KF564C32BBEK2/32TR 32 GB DDR5 6400 MHz CL32 Ram Satıcı: Netsiparis
29.761,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 29761.82
Kingston 32GB(2x16) Beast 6400mhz CL32 DDR5 Expo Ram (KF564C32BBEK2-32TR)
30.076,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
58 dk önce
3 30086
Kingston Beast 32GB DDR5 6400MT/s CL32 DIMM Masaüstü Ram - KF564C32BBEK2/32TR Satıcı: netsiparis
30.303,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 30313
Kıngston Beast Expo 32Gb Ddr5 6400Mhz Cl32 Masaüstü Performans Ram Kit 2X16gb
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
31.972,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 31972.90
Kingston Beast Expo 32Gb Ddr5 6400Mhz Cl32 Masaüstü Performans Ram Kit (2X16Gb) Satıcı: Ptd Bilişim
32.356,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 32356.79
Kingston 32GB Ddr5 CL32 6400MHZ Dımm KF564C32BBEK2-32TR Kıngston Beast 2X16G
Satıcı: netsiparis
32.404,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 32404.30
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
16 yorum