Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Beast 16GB DDR5 6800MT/s CL34 DIMM Masaüstü Ram - KF568C34BBE/16TR Satıcı: netsiparis
17.182,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 17192.1
Kingston KF568C34BBE-16TR Beast 16GB 6800MHz DDR5 CL34 DIMM RAM Satıcı: tuvalteknoloji
17.185,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 17185.80
Kingston Beast 16GB 6800MHZ Ddr5 CL34 Dımm KF568C34BBE-16TR Masaüstü Ram
Satıcı: netsiparis
18.382,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 18382.60
Kingston KF568C34BBE-16TR Beast 16GB 6800MHz DDR5 CL34 DIMM RAM Satıcı: azomik
18.622,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 18622.88
Kingston KF568C34BBE/16TR 16 GB DDR5 6800Mhz CL34 AMD Beast Expo Bilgisayar Bellek Satıcı: Tane Store
20.679,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 20679.06
Kingston Beast Expo 16GB DDR5 6800MHz CL34 Masaüstü Performans Ram Satıcı: Tane Store
21.149,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 21149.06
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM