Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Beast Expo KF568C34BBEK2-32TR 32 GB DDR5 6800 MHz CL34 Masaüstü Ram Satıcı: tuvalteknoloji
29.955,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 29955.01
Kingston Kf568c34bbek2-32Tr Beast 32Gb (2X16) 6800Mhz Ddr5 Cl34 Siyah Amd Expo Ram
Satıcı: Netsiparis
29.991,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 29991.40
Kingston Beast Expo KF568C34BBEK2-32TR 32 GB DDR5 6800 MHz CL34 Masaüstü Ram Satıcı: Netsiparis
30.064,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 30064.50
Kingston 32GB(2x16) Beast 6800mhz CL34 DDR5 Expo Ram (KF568C34BBEK2-32TR)
30.383,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
5 dk önce
4 30393
Kıngston Beast Expo 32Gb Ddr5 6800Mhz Cl34 Masaüstü Performans Ram Kit 2X16gb
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
32.385,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 32385.70
Kingston KF568C34BBEK2/32TR 32 GB (2X16) Ddr5 6800MHZ CL34 Amd Beast Expo Bilgisayar Bellek
Satıcı: netsiparis
32.733,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 32733.50
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM