Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Kingston Beast 32GB DDR5 6800MT/s CL34-45 DIMM Masaüstü Ram Kit (2x16GB) - KF568C34BBK2/32TR Satıcı: netsiparis
31.227,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 31237
Kingston Beast KF568C34BBK2-32TR 32 GB DDR5 6800 MHz CL34 Ram Satıcı: tuvalteknoloji | 1 yorum
30.987,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 30987.97
Kingston Beast 32GB 6800MT/S Ddr5 CL34-45 Dımm (16GBX2) Masaüstü Ram KF568C34BBK2-32TR
Satıcı: netsiparis
33.387,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 33387.40
Kingston Beast KF568C34BBK2-32TR 32 GB DDR5 6800 MHz CL34 Ram Satıcı: azomik
33.819,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 33819.93
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM