Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

Kingston Beast RGB 32 GB 3200 MT Fiyatları

Kingston Beast RGB 32GB DDR4 3200MT/s CL16 DIMM Masaüstü Ram - KF432C16BB2A/32TR

Satıcı: İntros

14.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 14909
Kingston KF432C16BB2A/32TR 32 GB DDR4 3200Mhz CL18 Beast RGB Bilgisayar Bellek

Satıcı: Tuval Teknoloji

14.689,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 14689.90
Kingston KF432C16BB2A/32TR 32 GB DDR4 3200Mhz CL18 Beast RGB Bilgisayar Bellek

Satıcı: İntros

14.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 14899.00
Kıngston 32GB 3200MT/S Ddr4 CL16 Dımm Beast Rgb Turkey KF432C16BB2A/32TR - Ram

Satıcı: TBG | 3 yorum

15.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 15798.00
Kingston Beast RGB 32GB DDR4 3200MHz CL16 Masaüstü Bellek

Satıcı: İntros

15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 15799.00
KINGSTON 32GB DDR4 3200MHZ CL16 RGB PC RAM BEAST RGB KF432C16BB2A/32TR

Satıcı: onlinealisverisyap

15.826,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 15826.00
KINGSTON 32GB DDR4 3200MHZ CL16 RGB PC RAM BEAST RGB KF432C16BB2A/32TR

Satıcı: ZmTeknoloji

15.844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 15844.00
Kıngston 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Rgb Pc Ram Beast Rgb Kf432c16bb2a/32Tr

Satıcı: onlinealisverisyap

16.065,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 16065.90
Kıngston 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Rgb Pc Ram Beast Rgb Kf432c16bb2a/32Tr

Satıcı: ZmTeknoloji

16.084,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 16084.60
Kingston Beast RGB 32GB DDR4 3200MHz CL16 Masaüstü Bellek

Satıcı: NETSİPARİS

17.724,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 17724.40
Kingston 32GB Beast RGB Black 3200mhz CL16 DDR4 Ram (KF432C16BB2A/32TR) 18.178,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 18188
Binbir Göz Bilgisayar Kıngston 32GB 3200MHZ Ddr4 Beast Rgb KF432C16BB2A/32TR Pc Ram

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

24.002,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 24002.73
KINGSTON 32GB 3200MHZ DDR4 BEAST RGB KF432C16BB2A/32TR PC RAM

Satıcı: Hızlı Stok

24.044,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 24044.50

Kingston Beast RGB 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.