Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast RGB 16 GB 5600 MT Fiyatları

Kingston Beast RGB 16GB DDR5 5600MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram - KF556C36BBEA/16TR

Satıcı: İntros

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 12509
Kingston KF556C36BBEA-16TR RGB 16 GB DDR5 5600 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: Netsiparis

12.332,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 12332.32
Kingston Kf556c36bbea-16Tr Rgb 16 Gb Ddr5 5600 Mhz Cl36 Masaüstü Ram

Satıcı: Netsiparis

12.370,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 12370.60
Kingston Beast RGB Expo 16GB 5600MHz CL36 KF556C36BBEA-16TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: İntros

12.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 12489.00
Kingston KF556C36BBEA-16TR RGB 16 GB DDR5 5600 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: Uzmanlarpc

12.655,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 12655.90
Kingston Beast Rgb Expo 16GB 5600MHZ CL36 KF556C36BBEA-16TR Ddr5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

12.866,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 12866.89
Kingston Beast RGB KF556C36BBEA/16TR 16GB DDR5 5600MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: NETSİPARİS

13.363,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13363.50
Kingston 16GB Beast RGB EXPO 5600mhz CL36 DDR5 Ram (KF556C36BBEA-16TR) 14.756,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 14766
Kingston Beast RGB KF556C36BBEA/16TR 16GB DDR5 5600MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: İntros

15.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 15199.00
Kingston Beast RGB Expo 16GB 5600MHz CL36 KF556C36BBEA-16TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

15.613,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 15613.20
16Gb Ddr5 5600Mhz Cl36 Kf556c36bbea-16Tr Kıngston Beast Rgb 1X16

Satıcı: hedefmarket

16.788,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 16788.10
Kingston Beast Rgb 16Gb Ddr5 5600Mt/S Cl36 Dimm Masaüstü Ram-Kf556C36Bbea/16Tr

Satıcı: Toy Fox

27.998,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 28008

Kingston Beast RGB 16 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 16 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 16 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.