Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Fiyatları

Kingston 32GB Beast RGB EXPO 5600mhz CL36 DDR5 Ram (KF556C36BBEA-32TR), KF556C36BBEA-32TR 22.999,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 23009.08
Kingston KF556C36BBEA-32TR RGB Expo 32 GB DDR5 5600 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

24.768,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 24768.22
Kingston KF556C36BBEA-32TR RGB Expo 32 GB DDR5 5600 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: ebz

26.029,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 26029.53
Kingston Beast RGB Expo 32GB 5600MHz CL36 KF556C36BBEA-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: ramazanmutlu

26.367,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 26367.66
Kingston Beast 32G 5600 Ddr5 Rgb Kf556c36bbea-32Tr

Satıcı: Dfsbilgisayar

27.130,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 27130.90
Kingston KF556C36BBEA/32TR 32 GB DDR5 5600Mhz CL36 Beast RGB Expo Bilgisayar Bellek

Satıcı: DFSBilgisayar

27.278,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 27278.08
Kingston Beast RGB Expo 32GB 5600MHz CL36 KF556C36BBEA-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: DFSBilgisayar

27.433,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 27433.25
Kingston Kf556c36bbea-32Tr 32Gb 5600Mt/S Ddr5 Cl36 Dımm Beast Rgb Expo Turkey

Satıcı: Netsiparis

27.585,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 27585.20
Kingston Beast RGB Expo 32GB 5600MHz CL36 KF556C36BBEA-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: netsiparis

28.576,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 28576.80
Kingston KF556C36BBEA-32TR Ddr5 Beast Rgb Expo 32GB 5600MHZ CL36 Oyun ve Tasarım Uyumlu DDR5 Masaüstü Ram RGB Aydınlatma

Satıcı: TuvalTeknoloji | 3 yorum

28.701,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 28701.60
Kingston Beast RGB KF556C36BBEA/32TR 32GB DDR5 5600MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: DFS Bilgisayar

28.701,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 28701.60
Kingston Beast RGB KF556C36BBEA/32TR 32GB DDR5 5600MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: NETSİPARİS

29.818,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 29818.60
Kingston Beast 32G 5600 Ddr5 Rgb KF556C36BBEA-32TR - renk

Satıcı: YEDİGÜN STORE

34.014,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 34014.13

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.