Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Fiyatları

Kingston 32GB(2x16) Beast RGB EXPO 5600mhz CL36 DDR5 Ram (KF556C36BBEAK2-32TR) 24.257,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 24267
Kingston Beast Rgb Kf556c36bbeak2/32Tr 32Gb (2X16gb) Ddr5 5600Mhz Cl36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

26.786,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 26786.80
Kingston KF556C36BBEAK2-32TR RGB Expo 32 GB DDR5 5600 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

27.295,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 27295.69
Kingston KF556C36BBEAK2-32TR RGB Expo 32 GB DDR5 5600 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: lowellteknoloji

27.553,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 27553.08
Kingston 32Gb 5600Mt/S Kf556c36bbeak2-32Tr Ddr5 Cl36 Dımm (Kit Of 2) Beast Rgb Expo Turkey

Satıcı: Netsiparis

27.897,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 27897.40
Kingston Beast RGB 32GB DDR5 5600MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram Kit (2x16GB) - KF556C36BBEAK2/32TR

Satıcı: netsiparis

27.929,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 27939.3
Kingston Beast RGB Expo 32GB(2X16) 5600MHz CL36 KF556C36BBEAK2-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: netsipariş

27.940,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 27940.70
Kingston Fury Beast RGB 32 GB 2X16 5600 MHz CL36 DDR5 Pc Ram/KF556C36BBEAK2-32TR

Satıcı: LowellTeknoloji

28.152,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 28152.06
Kingston Beast Rgb Expo 32GB(2X16) 5600MHZ CL36 KF556C36BBEAK2-32TR Ddr5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Ronin_Bilgisayar | 20 yorum

28.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 28200.00
Kingston Beast RGB Expo 32GB(2X16) 5600MHz CL36 KF556C36BBEAK2-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

28.662,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 28662.54
Kingston Beast RGB Expo 32GB(2X16) 5600MHz CL36 KF556C36BBEAK2-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: netsiparis

28.900,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 28900.23
32 GB (2X16GB) Ddr5 5600MHZ Kıngston Beast Rgb CL36 Dt KF556C36BBEAK2/32TR

Satıcı: Lowell Teknoloji

29.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 29949.00

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston Beast RGB 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.