Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast RGB 64 GB 5600 MT Fiyatları

Kıngston Kf556c36bbeak2-64Tr Beast Rgb Ddr5-5600Mhz 64Gb (2X32gb) C36 (36-38-38) 1.25V Amd Expo Intel Xmp Bellek

Satıcı: Inventus Bilgisayar

44.973,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 44973.50
Kingston 64GB(2x32) Beast RGB EXPO 5600mhz CL36 DDR5 Ram (KF556C36BBEAK2-64TR) 45.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 45209
Kingston KF556C36BBEAK2-64TR 64 GB DDR5 5600 MHz CL36 RGB PC Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

50.548,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 50548.44
KINGSTON BEAST EXPO KF556C36BBEAK2-64TR 64GB(2X32) DDR5 CL36 5600MHz RGB MASAUSTU RAM BELLEK

Satıcı: ramazanmutlu

55.363,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 55363.37
Kingston KF556C36BBEAK2-64TR 64 GB DDR5 5600 MHz CL36 RGB PC Ram

Satıcı: ramazanmutlu

55.372,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 55372.41
KINGSTON 64GB (2X 32GB) DDR5 5600MHZ CL36 RGB DUAL KIT PC RAM BEAST EXPO KF556C36BBEAK2-64TR

Satıcı: onlinealisverisyap

57.188,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 57198
Kıngston Beast Rgb 64Gb 5600 Mhz Kf556c36bbeak2-64Tr

Satıcı: Netsiparis

57.362,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 57362.60
Kıngston 64GB 5600MT/S Ddr5 CL36 Dımm (Kit Of 2) Beast Rgb Expo Turkey KF556C36BBEAK2-64TR - Ram

Satıcı: ZmTeknoloji | 8 yorum

58.598,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 58598.50
Kingston Beast RGB 64GB DDR5 5600MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram Kit (2x32GB) - KF556C36BBEAK2/64TR

Satıcı: netsiparis

58.639,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 58649.3
KINGSTON BEAST EXPO KF556C36BBEAK2-64TR 64GB(2X32) DDR5 CL36 5600MHz RGB MASAUSTU RAM BELLEK

Satıcı: onlinealisverisyap

58.837,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 58837.28
Kingston KF556C36BBEAK2/64TR 64 GB (2X32) Ddr5 5600MHZ CL36 Ram

Satıcı: TÜRKBİT

79.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 79903.00

Kingston Beast RGB 64 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 64 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 64 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.