Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast RGB 16 GB 6000 MT Fiyatları

Kingston 16GB Beast RGB EXPO 6000mhz CL36 DDR5 Ram (KF560C36BBE2A-16TR) 11.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 12009
Kıngston 16GB 6000MT/S Ddr5 CL36 Dımm Beast Rgb Expo Turkey KF560C36BBE2A-16TR - Ram

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

13.584,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 13584.05
Kingston Beast Rgb Kf560c36bbe2a/16Tr 16Gb Ddr5 6000Mhz Cl36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.678,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 13678.10
Kingston Beast RGB 16 GB (1x16) 6000 MHz CL36 KF560C36BBE2A/16 DDR5 Ram

Satıcı: TiplemeGaming

13.987,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 13987.22
Kingston KF560C36BBE2A-16TR RGB 16 GB DDR5 6000 MHz CL36 PC Ram

Satıcı: TiplemeGaming

14.014,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 14014.38
Kingston KF560C36BBE2A-16TR RGB 16 GB DDR5 6000 MHz CL36 PC Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

14.047,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 14047.32
Kingston KF560C36BBE2A/16TR 16 GB DDR5 6000Mhz CL36 Beast RGB Expo Bilgisayar Bellek

Satıcı: LowellTeknoloji

14.381,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 14381.06
Kıngston 16Gb Ddr5 6000Mhz Cl36 Pc Ram Beast Expo Kf560c36bbe2a-16Tr

Satıcı: kasvabilişim

14.403,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 14403.50
KINGSTON 16GB DDR5 6000MHZ CL36 RGB PC RAM BEAST EXPO KF560C36BBE2A-16TR

Satıcı: onlinealisverisyap

14.361,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 14371
Kingston Beast RGB 16GB 6000MHz CL36 KF560C36BBE2A/16 DDR5 PC Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.636,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14636.33
Kingston RGB 16GB 6000 D5 KF560C36BBE2A-16TR

Satıcı: YEDİGÜN STORE

17.227,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17237
Kingston Rgb 16GB 6000 D5 KF560C36BBE2A-16TR

Satıcı: YEDİGÜN STORE

18.524,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 18524.53
Kingston Beast RGB 16GB 6000MHz CL36 KF560C36BBE2A/16 DDR5 PC Ram

Satıcı: YEDİGÜN STORE

18.524,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 18524.53

Kingston Beast RGB 16 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 16 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 16 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.