Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Fiyatları

Kingston Beast Rgb Expo 32GB(2X16) 6000MHZ CL36 KF560C36BBE2AK2-32TR Ddr5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Hepsiburada | 22 yorum

26.409,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 26409.05
Kingston KF560C36BBE2AK2-32TR 32 GB (2x16) Beast RGB EXPO 6000 MHz CL36 DDR5 Ram

Satıcı: ebz

26.613,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 26613.75
Kingston KF560C36BBE2AK2-32TR 32 GB (2x16) Beast RGB EXPO 6000 MHz CL36 DDR5 Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 26999.00
Kingston Beast Rgb Kf560c36bbe2ak2/32Tr 32Gb (2X16gb) Ddr5 6000Mhz Cl36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

27.207,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 27207.60
Kingston Beast RGB Expo 32GB(2X16) 6000MHz CL36 KF560C36BBE2AK2-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: ramazanmutlu

27.547,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 27547.72
KINGSTON 32GB (2X 16GB) DDR5 6000MHZ CL36 RGB DUAL KIT PC RAM BEAST EXPO KF560C36BBE2AK2-32TR

Satıcı: onlinealisverisyap

28.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 28410.00
Kingston Beast RGB Expo 32GB(2X16) 6000MHz CL36 KF560C36BBE2AK2-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

28.603,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 28603.26
Kıngston 32Gb (2X 16Gb) Ddr5 6000Mhz Cl36 Dual Kıt Pc Ram Beast Expo Kf560c36bbe2ak2-32Tr

Satıcı: ramazanmutlu

28.668,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 28668.40
Kingston Beast RGB Expo 32GB(2X16) 6000MHz CL36 KF560C36BBE2AK2-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

29.118,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 29118.43
Kingston 32GB(2x16) Beast RGB EXPO 6000mhz CL36 DDR5 Ram (KF560C36BBE2AK2-32TR) 29.531,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 29541
Kingston Beast RGB KF560C36BBE2AK2/32TR 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: NETSİPARİS

31.427,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 31427.10
Kingston RGB 32G 2x16 6000 D5 KF560C36BBE2AK2-32TR

Satıcı: YEDİGÜN STORE

33.145,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 33155
Kingston Rgb 32G 2X16 6000 D5 KF560C36BBE2AK2-32TR

Satıcı: YEDİGÜN STORE

35.640,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 35640.24
Kingston Beast RGB Expo 32GB(2X16) 6000MHz CL36 KF560C36BBE2AK2-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: YEDİGÜN STORE

35.640,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 35640.24
Kingston Beast RGB KF560C36BBE2AK2/32TR 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Cosmony Teknoloji

36.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 36699.00

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.