Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Fiyatları

Kingston 32GB Beast RGB EXPO 6000mhz CL36 DDR5 Ram (KF560C36BBEA-32TR), KF560C36BBEA-32TR 22.006,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 22016.2
Kingston KF560C36BBEA-32TR RGB Expo 32 GB DDR5 6000 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: tuvalteknoloji | 3 yorum

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 26999.00
Kingston Kf560c36bbea-32Tr - 32Gb 6000Mt/S Ddr5 Cl36 Dımm Beast Rgb Expo

Satıcı: Netsiparis

27.777,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 27777.10
Kingston KF560C36BBEA-32TR RGB Expo 32 GB DDR5 6000 MHz CL36 Masaüstü Ram

Satıcı: Netsiparis

27.836,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 27836.07
Kingston Beast RGB 32GB DDR5 6000MT/s CL36 DIMM Masaüstü Ram - KF560C36BBEA-32TR

Satıcı: netsiparis

28.343,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 28353.5
Kingston Beast 32G 6000 DDR5 RGB KF560C36BBEA-32TR

Satıcı: TuvalTeknoloji | 6 yorum

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 28999.00
Kingston KF560C36BBEA/32TR 32 GB DDR5 6000Mhz CL36 Beast RGB Expo Bilgisayar Bellek

Satıcı: Tuval Teknoloji

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 28999.00
Kingston 32GB DDR5 6000MHz CL36 BEAST RGB 1x32

Satıcı: NETSİPARİS

30.026,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 30026.10
Kıngston Beast Rgb Expo 32Gb Ddr5 6000Mhz Cl36 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

30.357,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 30357.40
Kingston Beast RGB Expo 32GB 6000MHz CL36 KF560C36BBEA-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

30.912,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 30912.95

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 32 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.