Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
32

Kingston Beast RGB 32 GB 6400 MT Fiyatları

Kingston Kf564c32bbea-32Tr Beast Rgb Expo 32Gb Ddr5 6400Mhz Cl32 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Netsiparis

27.714,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 27714.10
Kingston KF564C32BBEA-32TR Beast RGB Expo 32GB DDR5 6400MHz CL32 Performans Ram

Satıcı: Netsiparis

27.772,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 27772.68
Kingston Beast RGB 32GB DDR5 6400MT/s CL32 DIMM Masaüstü Ram - KF564C32BBEA/32TR

Satıcı: netsiparis

28.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 28289
Kingston 32GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM Beast RGB EXPO Turkey

Satıcı: netsiparis | 1 yorum

30.262,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 30262.30
Kingston KF564C32BBEA-32TR Beast RGB Expo 32GB DDR5 6400MHz CL32 Performans Ram

Satıcı: Uzmanlarpc

31.357,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 31357.62
Kıngston Beast Rgb Expo 32Gb Ddr5 6400Mhz Cl32 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

31.869,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 31869.30
Kingston Beast RGB Expo 32GB 6400MHz CL32 KF564C32BBEA-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

32.252,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 32252.52
Kingston Beast RGB Expo 32GB 6400MHz CL32 KF564C32BBEA-32TR DDR5 Masaüstü Performans Ram

Satıcı: Erenler Ticaret

118.366,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 118366.03

Kingston Beast RGB 32 GB 6400 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Beast RGB 32 GB 6400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.4 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Var
• Işıklandırma Özelliği RGB
• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Alüminyum Kaplamalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 42 mm
• Derinlik 7 mm

Kingston Beast RGB 32 GB 6400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.