Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

Kingston Fury Beast 16 GB 3200 MT Fiyatları

Kingston Fury Beast 16 Gb 3200 Mhz Cl16 Kf432c16bb/16 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5799.00
Kingston Fury 16GB 3200 Ddr4 KF432C16BB/16

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 1 yorum

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 6199.00
Kıngston  Fury Beast 16Gb 3200Mhz Ddr4 Cl16 Dımm     Bellek    Kf432C16Bb/16

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 19 yorum

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 6199.00
Kingston Beast 16Gb (1X16) 3200Mhz Cl16 Ddr4 Ram Kf432c16bb/16

Satıcı: vebingo

6.755,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6755.20
Kingston Beast 16GB (1x16) 3200Mhz CL16 DDR4 Ram KF432C16BB/16

Satıcı: vebingo

6.850,21 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 6860.21
Kingston Fury Beast KF432C16BB/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: vebingo

6.920,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 6920.25
Kingston Beast 16GB (1x16) 3200Mhz CL16 DDR4 Ram KF432C16BB/16

Satıcı: vebingo

6.982,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6982.92
BulutRetail Kingston Fury Beast Kf432c16bb-16 16gb (1x16gb) Ddr4 3200mhz Cl16 Siyah Gaming Ram (bellek)

Satıcı: OFİSGRUP KURUMSAL

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7500.00
Kingston Fury Beast KF432C16BB/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: azomik

8.447,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 8447.46
Kingston 16GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM FURY BEAST KF432C16BB/16

Satıcı: kuralay

9.697,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9697.00
KINGSTON Fury Beast 16GB DDR4 3200Mhz CL16 Pc Ram KF432C16BB/16

Satıcı: MAESKO

9.829,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9829.86

Kingston Fury Beast 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Fury Beast 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

Kingston Fury Beast 16 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston Fury Beast 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.