Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

Kingston Fury Beast 32 GB 3200 MT Fiyatları

Kingston Fury Beast 32 Gb 3200 Mhz Cl16 Kf432c16bb/32 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

11.996,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11996.10
Kingston Fury Beast 32 Gb 3200 Mhz Cl16 Kf432c16bb/32 Ddr4 Ram

Satıcı: TEKNOFS

12.095,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12095.30
Kingston Fury 32GB 3200 Ddr4 CL16 KF432C16BB/32

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 3 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 13999.00
Cosmony Kingston Fury Beast 32 GB 3200 Mhz CL16 KF432C16BB/32 Ddr4 Ram

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 1 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 13999.00
Kingston Fury Beast KF432C16BB/32 32 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

16.064,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 16064.60
Kingston Fury Beast KF432C16BB/32 32 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: zmteknoloji

16.252,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 16252.28
Kingston Fury Beast 32GB 3200MHZ Ddr4 CL16 KF432C16BB-32 Pc Ram Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

16.582,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 16582.19
Kingston Fury Beast 32GB 3200MHZ Ddr4 CL16 KF432C16BB-32 Pc Ram Bellek

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

16.984,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 16984.60
KINGSTON KF432C16BB/32 32GB (Tek Parça) DDR4 3200Mhz Beast PC Bellek

Satıcı: Hızlı Stok

19.226,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19226.85

Kingston Fury Beast 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston Fury Beast 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

Kingston Fury Beast 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.