Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Fury Impact KF548S38IB-32 32 GB DDR5 4800 MHz CL38 Notebook Ram Satıcı: UYGUNURUNAL
16.329,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 16329.08
Kingston Fury Impact 32 Gb 4800 Mhz Cl38 Kf548s38ıb/32 Ddr5 Notebook Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
23.249,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 23249.10
Kingston 32GB DDR5 4800MHZ CL38 NOTEBOOK RAM FURY IMPACT KF548S38IB-32 Satıcı: Cosmony Teknoloji
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 29999.00
Kingston FURY Impact SODIMM 32GB DDR5 4800MHz CL38 Performans Ram
Satıcı: koçlar grup ticaret | 3 yorum
58.307,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 58307.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM