Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kıngston Impact 16GB Ddr4 3200MHZ CL20 Notebook Ram KF432S20IB/16TR
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 84 yorum
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 6899.00
Kingston Impact Kf432s20ıb/16Tr - 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl20 Notebook Performans Ram
Satıcı: Netsiparis
10.515,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
2 10515.60
Kingston Impact KF432S20IB/16TR 16 GB DDR4 3200 MHz CL20 Notebook Ram Satıcı: Uzmanlarpc
10.681,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 10681.69
Kıngston Impact 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl20 Notebook Performans Ram
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
10.804,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
4 10804.00
Kingston Impact 16GB DDR4 3200MHz CL20 Notebook Performans Ram Satıcı: Ptd Bilişim
10.857,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 10857.70
Kıngston 16GB Ddr4 3200MHZ Notebook Ram Impact KF432S20IB/16TR
Satıcı: netsiparis | 1 yorum
11.428,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 11428.70
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM