Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
KINGSTON 8GB 3200 Mhz DDR4 CL20 SODIMM IMPACT PNP KF432S20IB/8TR Notebook RAM
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 3 yorum
2.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 2898.00
Kingston Impact 8GB 3200MT/s DDR4 CL20 NB Ram KF432S20IB/8TR Satıcı: notebookstore
2.979,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 2979.41
Kingston Impact 8GB DDR4 3200MHz CL20 Notebook Bellek Satıcı: notebookstore
3.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 3490.00
Kingston Impact KF432S20IB/8TR 8 GB DDR4 3200 MHz CL20 Notebook Ram Satıcı: notebookstore
3.528,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 3528.35
Kingston Impact 8GB 3200MT/s DDR4 CL20 NB Ram KF432S20IB/8TR Satıcı: NotebookStore
4.443,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 4443.23
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM