Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Kıngston 16GB(2X8GB) 3200MHZ Ddr4 KF432S20IBK2/16TR Notebook Ram - 1
Satıcı: notebookstore
6.691,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 6691.49
Kingston Impact 16GB DDR4 3200MT/s CL20 SODIMM Notebook Performans Ram Kit (2x8GB) - KF432S20IBK2/16TR Satıcı: netsiparis
7.449,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
2 7459.2
KINGSTON 16GB(2x8GB) 3200Mhz DDR4 KF432S20IBK2/16TR NOTEBOOK RAM Satıcı: onlinealisverisyap
7.622,51 TL + Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 7632.51
KINGSTON 16GB(2x8GB) 3200Mhz DDR4 KF432S20IBK2/16TR NOTEBOOK RAM Satıcı: ZmTeknoloji
7.649,26 TL + Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 7659.26
Kıngston 16Gb(2X8gb) 3200Mhz Ddr4 Kf432s20ıbk2/16Tr Notebook Ram
Satıcı: onlinealisverisyap
7.728,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 7728.80
Binbir Göz Bilgisayar Kıngston 16GB(2X8GB) 3200MHZ Ddr4 KF432S20IBK2/16TR Notebook Ram
Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar
10.673,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 10673.86
KINGSTON 16GB(2x8GB) 3200Mhz DDR4 KF432S20IBK2/16TR NOTEBOOK RAM Satıcı: Hızlı Stok
12.057,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 12057.93
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT