Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston 16 GB DDR4 3200 MHz Single SODIMM Satıcı: netsiparis
7.228,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 7238.8
Kingston Sisteme Özel 16GB DDR4 3200MHz Notebook Rami Satıcı: netsipariş
7.364,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 7364.10
Kıngston Kcp432ss8/16 16Gb (Tek Parça) Ddr4 3200Mhz Notebook Bellek
Satıcı: Netsiparis
7.375,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 7375.60
Kıngston Kcp432ss8/16 16Gb (Tek Parça) Ddr4 3200Mhz Notebook Bellek
Satıcı: Kraft Online
7.581,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 7581.50
KINGSTON 16GB 3200Mhz DDR4 KCP432SS8/16 NOTEBOOK RAM Satıcı: ZmTeknoloji
7.649,26 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 7659.26
Kingston Sisteme Özel 16GB DDR4 3200MHz Notebook Rami Satıcı: onlinealisverisyap
7.855,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 7855.20
Kingston Sisteme Özel 16GB DDR4 3200MHz Notebook Rami
Satıcı: netsiparis | 3 yorum
7.990,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 7990.20
Kıngston KCP432SS8/16, 16GB, 3200MHZ, Ddr4, Sodimm Notebook Ram, 1,2V, CL22
Satıcı: Core Bilgisayar
9.638,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 9638.14
KINGSTON 16GB 3200Mhz DDR4 KCP432SS8/16 NOTEBOOK RAM Satıcı: Hızlı Stok
11.629,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
9 11629.83
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM