Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: pozitifteknikdestek
5.014,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 5014.80 Kıngston Kcp548ud8/32 32Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Sisteme Ozel Masaustu RamiSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
5.270,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 5270.54 Kingston Sisteme Özel 32GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: Ptd Bilişim
5.144,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 5144.31 Kingston Sisteme Özel 32GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: Uzmanlarpc
5.222,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 5222.86 Kingston Sisteme Özel 32GB Ddr5 4800MHZ CL40 Masaüstü RamiSatıcı: ptdbilişim
5.237,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 5237.23 Kingston Sisteme Özel 32GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: PTD BİLİŞİM
5.276,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 5276.85