Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Sisteme Özel 8GB DDR3L 1600MHz LV Notebook Belleği
Satıcı: UYGUNURUNAL | 19 yorum
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 1299.00
Kingston KCP3L16SD8/8 8 GB Ddr3 1600MHZ CL11 Lv Notebook Bellek
Satıcı: Acarsoftware
4.751,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 4751.99
Kingston Sisteme Özel 8GB DDR3L 1600MHz LV Notebook Belleği Satıcı: Ptd Bilişim
6.876,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 6876.65
Kingston Kcp3l16sd8/8 Sisteme Özel 8Gb Ddr3l 1600Mhz Lv Notebook Belleği
Satıcı: Netsiparis
6.925,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 6925.20
Kingston KCP3L16SD8/8 8GB DDR3L 1600 MHz SODIMM Notebook Bellek Satıcı: Uzmanlarpc
7.004,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 7004.22
Kingston 8gb 1600mhz Lv Ddr3l Notebook Ram Kcp3l16sd8/8 Satıcı: NETSİPARİS
7.474,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 7474.10
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM