Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston 16 Gb 3200 Mhz Cl22 Kcp432sd8/16 Ddr4 Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
6.230,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 6230.10
Kingston Sisteme Özel 16GB DDR4 3200MHz Notebook Rami
Satıcı: CosmonyTeknoloji
6.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 6699.00
Kingston Kcp432sd8/16 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Notebook Bellek
Satıcı: Lowell Teknoloji
7.142,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 7142.50
Kingston Sisteme Özel 16GB DDR4 3200MHz Notebook Rami Satıcı: LowellTeknoloji
7.509,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 7509.66
Kingston KCP432SD8/16 16GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Bellek Satıcı: Lowell Teknoloji
7.642,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 7642.63
16GB (1x16GB) Kingston DDR4-3200 MHz CL22 SO-DIMM RAM Dizüstü bellek Satıcı: LowellTeknoloji
7.669,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
6 7679
Kingston Sisteme Özel 16GB DDR4 3200MHz Notebook Rami Satıcı: Ptd Bilişim
12.631,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 12631.12
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM