Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Kingston KCP 32 GB 3200 MT Fiyatları

Kingston 32 Gb 3200 Mhz Cl22 Kcp432sd8/32 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

10.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 10229.10
Kıngston 32GB Ddr4 3200MHZ Notebook Ram Value KCP432SD8/32

Satıcı: TBG Market

11.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 11620.00
Kingston KCP432SD8/32 32 GB DDR4 3200 MHz Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL | 1 yorum

11.937,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 11937.06
Kıngston 32GB 3200MHZ Ddr4 KCP432SD8/32 Notebook Ram

Satıcı: TBG Market

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 12499.00
Kingston KCP432SD8/32 32 GB DDR4 3200 MHz Notebook Ram

Satıcı: kuralay

13.706,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 13706.16
Kingston Kcp432sd8/32 Sisteme Özel 32Gb Ddr4 3200Mhz Notebook Rami

Satıcı: Netsiparis

14.591,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 14591.40
Kingston Branded Memory 32GB DDR4 3200MT/s SODIMM KCP432SD8/32 Dizüstü Bilgisayar Belleği

Satıcı: netsiparis

14.841,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 14851.3
Kingston KCP432SD8/32 32GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.046,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 15056
KINGSTON 32GB DDR4 3200Mhz CL22 Notebook Ram KCP432SD8/32

Satıcı: MAESKO

15.449,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 15449.67
Kingston Sisteme Özel 32GB DDR4 3200MHz Notebook Rami

Satıcı: LowellTeknoloji

15.556,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 15556.06
KINGSTON 32GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM VALUE KCP432SD8/32

Satıcı: onlinealisverisyap

15.530,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15540
Kingston Sisteme Özel 32GB DDR4 3200MHz Notebook Rami

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.829,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 15829.43
Kingston Sisteme Özel 32GB DDR4 3200MHz Notebook Rami

Satıcı: Ptd Bilişim

25.017,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 25017.28

Kingston KCP 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston KCP 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Kingston KCP 32 GB 3200 MT Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

İsmail H***** Profil Resmi

16 yorum

İsmail H***** Amazon'da 2300 tl

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B08K5GRSP8?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
İsmail H***** Profil Resmi

16 yorum

İsmail H***** 2 hafta önce Amazon'da indirimdeydi. 1750 liraya almıştım şimdi 3500 tl diyor. şaka mı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.