Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
2.268,16 TL + 92,85 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 2278.16 Kingston Server Premier 16GB 3200MHz DDR4 ECC CL22 SODIMM 2Rx8 ServerspeicherSatıcı: Amazon Germany
2.278,77 TL + 92,43 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2288.77 Sponsorlu Kingston KSM32SED8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC SODIMM Sunucu BellekSatıcı: genaybilgisayar
2.812,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 2812.86 Kingston KSM32SED8/16 16GB DDR4 3200MHz CL22 ECC Notebook BellekSatıcı: Lowell Teknoloji
2.763,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 2763.53 Kingston KSM32SED8/16 16GB DDR4 3200MHz CL22 ECC Notebook Bellek 2.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 2809 Kingston KSM32SED8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC SODIMM Sunucu BellekSatıcı: lowellteknoloji
2.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 2889.00 Kingston KSM32SED8/16 16GB DDR4 3200MHz CL22 ECC Notebook BellekSatıcı: Lowell Teknoloji
2.919,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 2919.00 Kingston KSM32SED8/16 16GB DDR4 3200MHz CL22 ECC Notebook BellekSatıcı: Lowell Teknoloji
2.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 2949.00 Kingston KSM32SED8/16 16GB Ddr4 3200MHZ CL22 Ecc Notebook BellekSatıcı: Lowell Teknoloji
3.009,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 3009.00