Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SDS Teknoloji
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 2299.00 Kingston 16GB Ddr4 2666 Mhz Registered Ecc Server Ram KTD-PE426D8/16GSatıcı: Bta e-Ticaret | 3 yorum
2.208,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 2208.06 Kingston KTD-PE426D8/16G 16 GB DDR4 2666 MHz RamSatıcı: GSA-ELEKTRONİK
2.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2220.00 Kingston KTD-PE426D8/16G 16 GB DDR4 2666 MHz RamSatıcı: ramazanmutlu
2.416,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 2416.90 Kingston KTD-PE426D8/16G 16 GB DDR4 2666 MHz RamSatıcı: onlinealisverisyap
2.468,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 2468.95 KINGSTON DDR4 ECC RDIMM 16GB 2666Mhz KTD-PE426D8/16G 2Rx8 Sunucu RamSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.560,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2560.00