Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Kingston KTD-PE432/64G 64 GB 3200 MT Fiyatları

Kıngston Ktd-Pe432/64G 64Gb Ddr4 3200Mhz Ecc Reg Server Belleği

Satıcı: Netsiparis

55.626,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 55626.80
Kingston Branded Memory 64GB DDR4 3200MT/s Reg ECC Module KTD-PE432/64G sunucu belleği

Satıcı: netsiparis

57.514,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 57524.9
Kıngston Ddr4 Ecc Rdımm 64GB 3200MHZ KTD-PE432/64G 2rx4 Sunucu Ram

Satıcı: netsiparis

72.151,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 72151.60
KINGSTON DDR4 ECC RDIMM 64GB 3200MHz KTD-PE432/64G 2Rx4 Sunucu Ram

Satıcı: ramazanmutlu

89.877,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 89877.20
Kıngston 64Gb Ddr4 Ecc Rdımm 3200Mhz 2Rx4 Sunucu Ram Ktd-Pe432/64G

Satıcı: ramazanmutlu

93.586,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 93586.00
KINGSTON DDR4 ECC RDIMM 64GB 3200MHz KTD-PE432/64G 2Rx4 Sunucu Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

94.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 94229.00
KINGSTON DDR4 ECC RDIMM 64GB 3200MHz KTD-PE432/64G 2Rx4 Sunucu Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

95.913,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 95913.63
Kingston KTD-PE432/64G 64GB DDR4 3200MHz CL22 ECC Server Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

104.208,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 104208.36
Kingston KTD-PE432/64G 64GB Ddr4 3200 Mhz Ecc Rdımm Server Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

104.338,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 104338.60

Kingston KTD-PE432/64G 64 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston KTD-PE432/64G 64 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Kingston KTD-PE432/64G 64 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.