Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: yenibiralisveris | 1 yorum
1.761,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 1761.00 Kingston Ddr4 Ecc Rdımm 16GB 3200MHZ KTD-PE432D8/16G 2rx8 Sunucu RamSatıcı: Bta e-Ticaret
2.162,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 2162.00 KINGSTON 16GB DDR4-3200MHz Reg ECC Dual Rank ModülüSatıcı: SDS Teknoloji
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 2199.00 KINGSTON DDR4 ECC RDIMM 16GB 3200MHz KTD-PE432D8/16G 2Rx8 Sunucu RamSatıcı: onlinealisverisyap
2.245,80 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2255.8 Kingston KTD-PE432D8/16G 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Server RamSatıcı: btateknoloji
2.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 2320.00 Kingston KTD-PE432D8/16G 16 GB DDR4 3200Mhz 2Rx8 ECC RDIMM Sunucu BellekSatıcı: SDS Teknoloji
2.327,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 2327.03 KINGSTON DDR4 ECC RDIMM 16GB 3200MHz KTD-PE432D8/16G 2Rx8 Sunucu RamSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.560,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 2560.00 Kingston KTD-PE432D8/16G 16 GB DDR4 3200Mhz 2Rx8 ECC RDIMM Sunucu BellekSatıcı: onlinealisverisyap
2.624,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
8 2624.42 Kingston KTD-PE432D8/16G 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Server RamSatıcı: MbTeknoloji
2.705,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
9 2705.08 KINGSTON DDR4 ECC RDIMM 16GB 3200MHz KTD-PE432D8/16G 2Rx8 Sunucu RamSatıcı: onlinealisverisyap
2.904,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 2904.24 Kıngston KTD-PE432D8/16G 16GB 3200MHZ Ddr4 Ecc Rdımm Server RamSatıcı: Core Bilgisayar
3.052,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 3052.86